• Logo
 • Kontaktujte nás
  0911 781 343
  Po-Pia: 9:00-17:00
 • Môj profil
 • 3 ks
  za 199.30,- €
 Podporované platby
GoPayMasterCard
MaestroMaster card secure code
VisaVisa electron
Verified by VisaBankový prevod
 Čo pripravujeme
Nové videá

Už čoskoro pribudnú ďalšie nové videá ako na to, ktoré neustále pre vás tvoríme, aby ste v praxi videli názorné ukážky, postupy, tipy a triky ZDARMA.


Čoskoro nové vzory

Už čoskoro pribudnú do ponuky nové formy so vzorom drevenej guľatiny, ktorá vašu stenu pozdvihne úplne na inú úroveň...môžete sa tešiť už čoskoro!

FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica

FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
 • FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
 • FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
 • FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
 • FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
 • FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica
FORMA- RAZNICA
Kód produktu
RO-DR-MA1
Výrobca
R.O.formy
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
1,2 kg
Bežná cena: 90.00,- € / 1ks, Ušetríte: 31.00,- € / 1ks (34%)
59.00,- €Cena / 1 ks
do 5 dní
FORMA- RAZNICA

FORMA DREVO - MOZAIKA vzor 1 - raznica

Forma slúžiaca na razenie obkladu vzoru mozaiky z dreva.
Vzor Drevo mozaika je skladaná z viacerých kusov  dreva tzv.skladané drevo. Svojou štruktúrou vzoru a tvarom razítka je predurčený na razenie len jedným razítkom na dosiahnutie celej plochy s úžasným výsledkom obkladu mozaiky bez toho, aby bolo viditeľné, že by bol použitý len jeden vzor, vzhľadom na nie vždy rovnaký prítlak na razítko vytvoríte úžasne rozmanitý mozaikový vzor.


-   svojim mozaikovým vzorom je vhodný na razenie obkladu interiérových častí 
-   dokáže nádherne dotvoriť hlavne časti interiérových stien
-   v ponuke nájdete viac vzorov


Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny vyrazíte nádherný obklad mozaiky zo skladaného dreva,ktorý vám tvorí nádhernú mozaiku s výraznou rustikálnou kresbou dreva. Celý obklad vyrazíte len pomocou jednej formy. Forma vyniká nízkou hmotnosťou, čo prispieva ku lepšej manipulácií pri práci a dodržaniu presného vzoru a roviny. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať  s dvojročnou zárukou od nás.

Hlavné prednosti:

 • Atraktívny vzhľad vyrazeného obkladu

 • široké možnosti použitia /exteriér, interiér/

 • obrovská úspora financií​​ /až 32€ na m2/

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- Na lepšiu manipuláciu slúžia úchytky, ktoré sú na zadnej strane každej našej formy určenej na razenie obkladu.

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia/razenia obkladu pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti priplácania za prácu odborného majstra, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám obklad nehodí farebne, pretože si ho natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí. 
Obklad bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití potrebnej zmesi je razený obklad ľahký a bude držať na povrchoch ako sadrokartón alebo umakart a vy sa nemusíte obávať, že odpadne.
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

Rozmery formy: 39,5cm x 16,2cm
Váha formy: 1,2kg


Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí Vám formy vydržia veľmi dlho.

Pre bežné účely platí záruka 2 ročná, poprípade po dohode je možné vyrobiť formu na zákazku s použitím špeciálnej profi zmesi, ktorá je už potom s 5 ročnou zárukou!


 

 

2/5
 Zdieľanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem