• Logo
 • Kontaktujte nás
  0911 781 343
  Po-Pia: 9:00-17:00
 • Môj profil
 • 1 ks
  za 56.00,- €
 Podporované platby
GoPayBankový prevod
 Razené obklady - Novinky
5 TIPOV-kým sa pustíte do razenia obkladu

Stiahnite si ZDARMA tento praktický ťahák. Zobraziť viac...


Nový web pre Vás-čo je to razený obklad?

Pozrite si náš nový web, kde sa dozviete čo to vlastne je razený obklad, nájdete tam ukážky vašich prác zaujímavé články a pribudli aj vaše recenzie, Zobraziť viac...

NÁŠ TIPNOVINKA

Forma na zákazku

Forma na zákazku
Forma na zákazku podľa požiadaviek zákazníka
Kód produktu
RO-FA-ZA
Výrobca
R.O.formy
Záručná doba
2 roky
dohodouCena
na objednávku
V sezónnom období od 01.04. do 30.10. výroba foriem na zákazku trvá od jedného do dvoch mesiacov od zaplatenia zákazky vopred na náš účet.
Forma na zákazku podľa požiadaviek zákazníka

V sezónnom období od 01.04. do 30.10. výroba foriem na zákazku trvá od jedného do dvoch mesiacov od zaplatenia zákazky vopred na náš účet.

Ponúkame výrobu foriem na razenie aj odlievanie alebo aj na iný účel, napríklad formy na výrobu mydiel, skrátka presne podľa želania zákazníka celkom na mieru. V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom alebo na mobil.

Chcete byť jedinečný? Spravíme vzor presne podľa vašich individuálnych potrieb, vašich požiadaviek a predstáv.

Potrebujeme však vašu plnú spoluprácu od začiatku projektu ako aj v jeho priebehu-komunikácia je veľmi dôležitá, aby sme splnili vaše predstavy na 100%. Spôsob komunikácie si zvolíte vy sami, my sa prispôsobíme/telefónom,sms či e-mailom/. Bez komunikácie neručíme za výsledok.

 

 • Zákazková výroba obnáša nielen výrobu hotovej formy alebo razítka, ale aj formu tzv.kopyto do ktorého sa finálny produkt odlieva.
 • To samozrejme prináša náročnejšiu prípravu aj na čas výroby ako aj zvýšenú mieru nákladov na výrobu, kedže ide o jedinečný ks.
 • Každá jedna forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko poškodenia pretrhnutím samotnej formy.
 • forma vyrobená so silikónových kaučukov je samoseparačná
 • Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť
 • forma vyrobená z polyuretánu nie je samoseparačná! Nutné použiť separátor!

Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí dávame na všetky formy používané pre hobby účely dvojročnú záruku.
 

 • Pre bežné účely pre silikón aj polyuretán platí záruka 2 ročná
 • Pre PROFI účely je možnosť za príplatok záruku predĺžiť na 5 rokov s použitím zmesí najvyššej triedy!


Taktiež poskytujeme bezplatný záručný a pozáručný servis na drobné poškodenia foriem, to znamená že ak formu jemne narežete alebo sa vám nechtiac poškodí napríklad pri úchytke, stačí ju ku nám poslať a my vám poškodené miesto zdarma zavulkanizujeme a pošleme vám ju späť.

Takže môžete formu využívať naplno a bez problémov ďalej, jediné čo si hradíte je doprava ku nám a od nás.

5/5
 Zdieľanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem