• Logo
 • Kontaktujte nás
  0911 781 343
  Po-Pia: 9:00-17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00,- €
 Podporované platby
GoPayMasterCard
MaestroMaster card secure code
VisaVisa electron
Verified by VisaBankový prevod
 Čo pripravujeme
Nové videá

Už čoskoro pribudnú ďalšie nové videá ako na to, ktoré neustále pre vás tvoríme, aby ste v praxi videli názorné ukážky, postupy, tipy a triky ZDARMA.


Čoskoro nové vzory

Už čoskoro pribudnú do ponuky nové formy so vzorom drevenej guľatiny, ktorá vašu stenu pozdvihne úplne na inú úroveň...môžete sa tešiť už čoskoro!

BOMBAAKCIA

FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica

FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
 • FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica
FORMA-RAZNICA
Kód produktu
RO-DRBR
Výrobca
R.O.formy
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
1,10 kg
Bežná cena: 80.00,- € / 1ks, Ušetríte: 30.50,- € / 1ks (38%)
49.50,- €Cena / 1 ks
do 5 dní
Na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
FORMA-RAZNICA

FORMA DREVENÁ TEHLA-raznica

Forma slúžiaca na razenie obkladu vzoru tehly a dreva súčasne.
Vzor drevená tehla je skladaná z viacerých kusov  dreva tzv.skladané drevo a následne vyšpárovaná presne ako klasická tehla. Svojou štruktúrou vzoru a tvarom razítka je predurčený na razenie len jedným razítkom na dosiahnutie celej plochy s úžasným výsledkom obkladu bez toho, aby bolo viditeľné, že by bol použitý len jeden vzor.


-   svojim výrazným vzorom je vhodný na razenie obkladu exteriérových stien domov, soklov 
-   dokáže nádherne dotvoriť aj časti interiérových stien
-   v ponuke je zatiaľ jeden krásny vzor v praktickom tvare brick pre lepšiu manipuláciu a precízne dodržanie presnej roviny a náväznosti vzoruJe absolútnou novinkou na trhu s obkladmi a formami/razítkami, ktorú sme vymysleli aj vytvorili.
Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny vyrazíte nádherný obklad rezaného/skladaného dreva,ktorý vyzerá tvarom a špárovaním ako klasická tehla s rozdielom kresby dreva. Celý obklad vyrazíte len pomocou jednej formy. Forma vyniká nízkou hmotnosťou a jedinečným tvarom BRICK, čo prispieva ku lepšej manipulácií pri práci a dodržaniu presného vzoru a roviny. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať s dvojročnou zárukou od nás.

Hlavné prednosti:

 • Atraktívny vzhľad vyrazeného obkladu

 • široké možnosti použitia /exteriér, interiér/

 • obrovská úspora financií​​ /až 32€ na m2/

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- Na lepšiu manipuláciu slúžia úchytky, ktoré sú na zadnej strane každej našej formy určenej na razenie obkladu.

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia/razenia obkladu pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti priplácania za prácu odborného majstra, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám obklad nehodí farebne, pretože si ho natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí. 
Obklad bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití potrebnej zmesi je razený obklad ľahký a bude držať na povrchoch ako sadrokartón alebo umakart a vy sa nemusíte obávať, že odpadne.
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

Rozmery formy: 46,5cm x 15,1cm
Váha formy: 1,1kg


Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí Vám forma vydrží veľmi dlho. 

Pre bežné účely platí záruka 2 ročná, poprípade po dohode je možné vyrobiť formu na zákazku s použitím špeciálnej profi zmesi, ktorá je už potom s 5 ročnou zárukou!


 

 

1/5
 Zdieľanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem