• Logo
 • Kontaktujte nás
  0911 781 343
  Po-Pia: 9:00-17:00
 • Môj profil
 • 1 ks
  za 56.00,- €
 Máte otázku? Poradíme Vám
Formy na odlievanie dlažieb - referencia našej zákazníčky pani Darinky
 • Pridané: 06.01.2016   |   Autor: Razené obklady   |   1068 čítaní / zobrazení

Formy na výrobu betónových odliatkov imitácie dreva
 

Naša zákazníčka zo Zvolena sa už dlhší čas pohrávala s myšlienkou, že by vyskúšala Silikónové odlievacie formy z našej ponuky, pomocou ktorých si dokážete za 30% ceny sami vyrobiť odliatky z betónu, ktoré na pohľad vyzerajú ako drevo, len s tým rozdielom že ho netreba ošetrovať a nikdy vám nezhnije :) naša komunikácia začala už pred dlhším časom a skôr ako vôbec prišlo k samotnému nákupu napísala o nás toto>>

www.razeneobklady.sk/ -odlievacie formy vzorydlážkovica-dlažba-odliatok pomocou silikónovej formy

Referencie od zákazníčky na Razené obklady-R.O.formy-R.O.Group s.r.o.
Darinka Bystrická  Zvolen

Nakoniec sa rozhodla a formy si zakúpila a pustila sa do svojho projektu, aby si skrášlila svoj exteriér a za rozumné peniaze :) stačí k tomu chuť do práce pár € na materál a Silikónové formy na odlievanie.

"Prečítajte si čo pani Darinka Bystrická napísala po zakúpení týchto foriem, na základe skúsenosti pri práci s nimi, ako jej pomohli a aký výsledok jej priniesli tieto pomôcky"

"Prečítajte si čo pani Darinka o nás napísala"


"Som až neuveriteľne spokojná! Formy sú nadherné,do detailu vymakané, odliatky na nerozoznanie od štruktúry prírodného dreva. Lebo presne tieto formy som si zadovážila.

Formy mi pomohli pri mojej práci tým, že sa s nimi ľahko manipuluje, hotovy vyrobok sa ľahučko vylupne a je krásny. Z jednotlivých odliatkov sa dá zložiť presne taká dlažba, akú potrebujem, na ploche veľkej ako potrebujem, nie som obmedzovaná v podstate ničím. Koľko mi treba, toľko si vyrobim.

Cenovo neporovnateľné s dlažbami, ktoré som obzerala v obchodoch a úplne najlepšie je, že pri týchto typoch odliatko  nemusím robiť žiadne kompromisy, sú presne také a je ich presne toľko,koľko potrebujem. 

Výsledok je neuveriteľný...lebo človek očakáva vždy nejakú odchylku. Ale odchylka, ktorá nastala po vylupnutí odliatkov z formy je len tá, že som ešte spokojnejšia ako s výsledkami, ktoré som mala možnosť vidieť na fotkách. 

Koľko som ušetrila, to ešte neviem presne vyčísliť, lebo som stále v procese tvorby, práca ešte nie je dokončená, ale ušetrila som isto nemalú sumu, lebo keby som si musela kúpiť dlažbu v obchode, mohla by som si dovoliť len určité množstvo dlaždíc.Takto som sa rozbehla a pokryjem si aj plochy, s ktorými som vopred nerátala, práve z dôvodu, že som na to nemala prostriedky.

Tu nie je čoho sa obávať. V prípade aj tých najmenších pochybností viem kam sa mám obrátiť, takže nemusím mať žiadne  obavy, že sa niečo nepodarí.

Pán Šupák mi poradí vždy, takmer okamžite a úplne do najmenších podrobností a celkom trpezlivo mi odpovie aj na tie najotravnejšie otázky z mojej strany a čo ma veľmi udivuje, kľudne mi to aj zopárkrát zopakuje, kým si nie som celkom istá,
že som to správne pochopila.

To nie, že by som Vaše vyrobky odporúčala aj ďalším ľuďom, ja to už aj robím! Poskytujem všetky údaje na firmu p.Šupáka ľuďom, ktorí u mňa vidia formy a finálne výrobky z nich. Ešte to nie je ale nejako výrazné.

Čas, keď sa ku mne začnú zbiehať návštevy a v reále uvidia ako vyzerajú odliatky v exteriéri a ako zapadajú do celkovej architektúry mojej záhrady ešte len nastane. Keď odliatok leží u mna v pivnici a dozrieva, nie je to ešte to pravé orechové....  "

Darinka Bystrická  Zvolen

"Pani Darinka si vybrala konkrétne tieto tri odlievacie formy na dlažby"

Galéria sedliacka dlažba vzor 1-silikónová forma a odliatok"Formu na tento konkrétny vzor sedliackej dlažby nájdete nižšie, stačí kliknúť na tlačítko"

→ KLIKNITE SEM A REZERVUJTE SI TÚTO ODLIEVACIU FORMU NA SEDLIACKE DLAŽBY ←

Galéria sedliacka dlážkovica vzor 1-silikónová forma a odliatok

"Formu na tento konkrétny vzor sedliackej dlážkovice nájdete nižšie, stačí kliknúť na tlačítko"

→ KLIKNITE SEM A REZERVUJTE SI TÚTO FORMU NA SEDLIACKE DLÁŽKOVICE ←

Galéria dlažobná kocka vzor 1-silikónová forma a odliatok

"Formu na tento konkrétny vzor tejto dlažobnej kocky už v ponuke žiaľ nemáme, ale nájdete v našej ponuke množstvo iných nádherných vzorov, stačí kliknúť na tlačítko"

→ KLIKNITE SEM A POZRITE SI CELÚ NAŠU PONUKU ODLIEVACÍCH FORIEM ←

 • Návod na razenie obkladuNávod na razenie obkladu
 • Návod na razenie dlažbyNávod na razenie dlažby
 • Návod ako si odliať obkladNávod ako si odliať obklad
 • Návod ako si odliať dlažbuNávod ako si odliať dlažbu
  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  Pridať komentár
  5/5
   Zdieľanie
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
  Rozumiem