• Logo
  • Kontaktujte nás
    0911 781 343
    Po-Pia: 9:00-17:00
  • Môj profil
  • 1 ks
    za 56.00,- €

Príbeh,ktorým to všetko začalo.

Kto vlastne som?
 

Volám sa Peter Šupák,

a pomáham ľuďom, ako môžu ušetriť na obklade tým, že si ho vyrobia sami pomocou špeciálnych pružných foriem, ktoré pre vás navrhujem a následne vyrábam.


Ako to celé začalo?


R.O.formy/Razené obklady je moja malá rodinná firma, doslova moje dieťa, ktoré som si poctivo vypiplal od plienok, ako sa ľudovo vraví. 

 

Môj príbeh začal, keď som kúpil rodinný dom a začal som pociťovať potrebu riešiť remeslá a práce týkajúce sa prerábok a riešenia dizajnových prvkov.
 

Chcel som v obývačke kamenný obklad a keďže mám z časti drevodom a práve tá stena kde mal byť kamenný obklad bola drevo, majster sa vyjadril že to nepôjde, že to je moc ťažké a nebude to držať...
 

Nedalo mi to a začal som pátrať až som sa dopátral na jednom zahraničnom webe k metóde ako si viete taký obklad vyraziť pomocou špeciálnej pružnej formy a zhodou okolností ho razili na stenu ktorá bola z dreva. A tak to zrazu išlo a majstrov som pekne krásne poslal preč. A takto to dopadlo...


 

Povedal som si, že prečo pomôcť len sebe, keď viem pomôcť aj iným! 


Nápad vznikol v mojej hlave, keď som sa s touto variantou obkladov stretol a realizoval ich. Hlavne už ma nebavilo sa jedovať s majstrami,všetko som si musel dozorovať a  aj tak som nakoniec nebol spokojný.


Keďže som prehnaný pedant a detailista videl som možnosti, ako tento trh obohatiť vlastnými nápadmi a zároveň pomôcť ľuďom, ktorý chcú pekne bývať, ale sú limitovaní rozpočtom ako som bol ja!

A tak vznikol tento projekt a začal som pracovať na nových vzoroch a novom webe aj e-shope.
Volám sa Peter Šupák.

 

Niečo málo o Petrovi

Peter už od svojich 20 rokov mal k dizajnu veľmi blízko. Keď svojpomocne prerábal svoj prvý byt, sa jeho talent naplno prejavil a neskôr aj pri dizajnových úpravách aut.

 

Čo vlastne robím?
 

Zaoberám sa výrobou silikonových a polyuretánových foriem, pomocou ktorých dokážete výrazne ušetriť pri svojpomocnej výrobe obkladu a štýlových drevobetónových dlažieb.

Naučím Vás, ako si sami dokážete vyrobiť/vyraziť nádherný obklad imitujúci tehlu,lámaný kameň, skladané drevo alebo iné krásne vzory, či odliať nádherné štýlové dlažby z betónovej zmesi podľa našej vlastnej receptúry. 

Prečo to robím? Ako vznikol nápad na tento projekt?

Pretože v tomto odvetví bola veľmi malá ponuka produktov, a keďže som sa veľmi dobre dokázal vcítiť do pohľadu zákazníka, rozhodol som sa na trh priniesť z môjho pohľadu niečo nové a zaujímavejšie. Snažím sa zákazníkovi priniesť prístup a služby, ktoré mne veľmi chýbali...

 

A hlavným dôvodom bolo to, že som videl obrovský potenciál v tom, že keď to dokázalo pomôcť mne takto výrazne ušetriť, tak prečo nepomôcť aj iným? Tak som išiel do toho a výsledok máte možnosť zhodnotiť sami.
 

Kvalita za rozumnú cenu

Len vývojom som sa zaoberal viac ako rok!

až nakoniec tá správna zmes dala formám ideálnu tvrdosť, oderuvzdornosť a pružnosť. Kvalitou mojich foriem na razenie som si 100% istý, nakoľko používam výhradne značkové silikónové kaučuky ako aj polyuretány
 Všetky pozitívne referencie sú zadosťučinením za moju snahu a úprimne za ne ďakujem mojim zákazníkom, pretože práve pre tento úžasný pocit to všetko robím :-).

 

→ VAŠE PRÁCE (OBKLADY A DLAŽBY), KTORÉ SA VÁM PODARILI ←

 →MOJE REFERENCIE OD VÁS SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV ←

 

↓↓↓

Ak by ste mali na mňa akékoľvek otázky, rád vám odpoviem, stačí mi napísať do kontaktného formulára nižšie.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem