Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
5/5
 Zdieľanie
FORMA NA ZÁKAZKU

V SEZÓNNOM OBDOBÍ OD 1.04. DO 30.09. VÝROBA FORIEM NA ZÁKAZKU TRVÁ MINIMÁLNE 2 MESIACE OD OBJEDNÁVKY!

PONÚKAME VÝROBU RAZNÍC ALEBO FORIEM PODĽA ŽELANIA ZÁKAZNÍKA PRESNE NA MIERU. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE E-MAILOM ALEBO NA MOBILNÉ ČÍSLA.


Chcete byť jedinečný? Spravíme vzor presne podľa vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Potrebujeme však vašu plnú spoluprácu od začiatku projektu ako aj v jeho priebehu-komunikácia je veľmi dôležitá, aby sme splnili vaše predstavy na 100%. Spôsob komunikácie si zvolíte vy sami, my sa prispôsobíme/telefónom,sms či e-mailom/. Bez komunikácie neručíme za výsledok.

Zákazková výroba obnáša nielen výrobu hotovej formy alebo razítka, ale aj formu tzv.kopyto do ktorého sa finálny produkt odlieva.


To samozrejme prináša náročnejšiu prípravu aj na čas výroby ako aj zvýšenú mieru nákladov na výrobu, kedže ide o jedinečný ks.

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- K lepšej manipulácií výrazne prispieva fakt že forma vyrobená so silikónových kaučukov je samoseparačná!

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť


Obrovským plusom riešenia odlievanej dlažby alebo razenia obkladu pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti preplácania hotového kupovaného výrobku, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Razený obklad:
Hlavné prednosti
  • Atraktívny vzhľad vyrazeného obkladu
  • široké možnosti použitia /exteriér, interiér/
  • obrovská úspora financií​​ /až 30€ na m2/


Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám obklad alebo dlažba nehodia farebne, pretože si ich natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí! Obklad bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom odlievanej dlažby je, že pri použití kvalitnej zmesi na ktorú Vám dáme recept zdarma je dlažba pevná a odolná a Vy sa nemusíte báť že sa Vám zlomí alebo praskne!
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!
Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí dávame na všetky formy používané pre hobby účely dvojročnú záruku.

Pre bežné účely PRE HOBBY SILIKÓN platí záruka 2 ročná, PRE PROFI účely je možnosť použitia špeciálnej profi zmesi buď silikónu alebo polyuretánovej gumy tvrdosti 30 Sha. Takáto raznica je už potom s 5 ročnou zárukou!

Taktiež poskytujeme bezplatný záručný a pozáručný servis na drobné poškodenia foriem, to znamená že ak formu jemne narežete alebo sa vám nechtiac poškodí napríklad pri úchytke, stačí ju ku nám poslať a my vám poškodené miesto zdarma zavulkanizujeme a pošleme vám ju späť.

Takže môžete formu využívať naplno a bez problémov ďalej, jediné čo si hradíte je doprava ku nám a od nás.
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem