• Logo
  • Kontaktujte nás
    0911 781 343
    Po-Pia: 9:00-17:00
  • Môj profil
  • 1 ks
    za 3.90,- €
 Čo pripravujeme
Nové videá

Už čoskoro pribudnú ďalšie nové videá ako na to, ktoré neustále pre vás tvoríme, aby ste v praxi videli názorné ukážky, postupy, tipy a triky ZDARMA.


Čoskoro nové vzory

Už čoskoro pribudnú do ponuky nové formy so vzorom drevenej guľatiny, ktorá vašu stenu pozdvihne úplne na inú úroveň...môžete sa tešiť už čoskoro!

NÁŠ TIP

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb
STABILIZÁTOR FARIEB
Kód produktu
RO-SEALER
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
1 rok
Hmotnosť
1,00 kg
Bežná cena: 10.00,- €, Ušetríte: 0.50,- € (5%)
9.50,- €Cena / 1 ks
9 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 7 dní 16.12.2019 v pondelok
Kúpou tovaru získate 9 vernostných bodov.
STABILIZÁTOR FARIEB

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb
Flex-Seal /Sealer /Stabilizátor tekutých farieb a ich fixácia - zabezpečenie farebnej stálosti už naaplikovaných farieb/

Stabilizátor farieb je nevyhnutný základ pre miešanie tekutých farieb.

Spotreba-výdatnosť: 
14-16m2/1l

Stabilizátor farieb je vodou riediteľný akrylový roztok používaný ako nevyhnutný základ pre miešanie tekutých farieb. Stabilizátor farieb sa mieša s tekutými farbami v rôznych pomeroch (pozri recepty na farbenie) v závislosti od požadovanej intenzity farieb pre aplikácie na farbenie podláh a stien.

Zmes sa môže aplikovať pomocou vzduchového tlakového rozprašovača, štetca alebo celulózovej špongie. Nepoužívajte na zamrznutých povrchoch. Neaplikujte, keď je okolitý vzduch alebo teplota povrchu pod bodom mrazu alebo sa predpokladá, že klesne pod 5 ° C v priebehu 4-8 hodín.


Tento akrylový prípravok /sealer/ je vyrobený na vodnej báze a používa sa pri všetkých aplikáciách tekutých farieb /podlahy aj steny/. Je úlohou je zabezpečenie preniknutia farby pod povrch materiálu a tam ju zafixovat. Flex-Seal sa mieša s vodou a tekutými farbami v rôznych pomeroch, ktoré závisia na požadovanej intenzite farby.

Zmes prípravku Flex-Seal a tekutej farby môže byt nanášaná postrekovačom, štetcom alebo špongiou. Po ukončení farbenia na celý povrch nanesieme čistý nezriedený Flex-Sealer za účelom uzamknutia (zafixovania) fariev v povrchu materiálu. Upozornenie:


POZOR! Nikdy nenanášajte na povrch materiálu čistý Flex-Seal pred farbením, pretože ho zafixujete a farby už do materiálu nepreniknú!!!

5/5
 Zdieľanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem