• Logo
 • Kontaktujte nás
  0911 781 343
  Po-Pia: 9:00-17:00
 • Môj profil
 • 1 ks
  za 3.90,- €
 Čo pripravujeme
Nové videá

Už čoskoro pribudnú ďalšie nové videá ako na to, ktoré neustále pre vás tvoríme, aby ste v praxi videli názorné ukážky, postupy, tipy a triky ZDARMA.


Čoskoro nové vzory

Už čoskoro pribudnú do ponuky nové formy so vzorom drevenej guľatiny, ktorá vašu stenu pozdvihne úplne na inú úroveň...môžete sa tešiť už čoskoro!

NÁŠ TIP

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
 • FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
 • FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
ZVÝRAZŇOVAČ POVRCHU
Kód produktu
RO-FLEX-ACNT
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
100,00 g
3.00,- €Cena / 1 ks
50 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 7 dní 23.12.2019 v pondelok
Kúpou tovaru získate 3 vernostných bodov.
ZVÝRAZŇOVAČ POVRCHU

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
Accent Enhancer W – white /Prípravok na zvýraznenie povrchu/

Je produkt na zvýrazňovanie a zosvetľovanie farieb

Zvýrazňovač povrchu sa používa na zvýraznenie efektu tekutých farieb pri stenových aplikáciách. Je to zmes v práškovej forme na báze cementu, ktorá obsahuje špeciálne prísady a zarába sa s modifikátorom Modifier 300TM tak, aby vzikla pasta požadovanej kozistencie.

Návod na použitie:
Pred samotným použitím skontrolujte, či nie je na mieste, kam chcete materiál aplikovať, nečistota, prach a olej. Na povrch naneste veľmi málo materiálu použitím vlhkej celulózovej špongie. Držte špongiu rovnobežne so stenou, aby ste nevchádzali krajom špongie do štruktúr a trhlín. Nie je potrebné materiál naniesť na každý kus kameňa, najmä pri použití na veľkých plochách. Materiál spotrebujte okamžite po zarobení, schne cca 10 minút.

Postup:
Zmiešajte s rozriedeným produktom Modifier 300 /1 diel Modifier 300 a 2 diely vody/, kým nedosiahnete pastovú konzistenciu.
Použitie: Tento produkt nanášame náhodne so špongiou na vypuklejších miestach. Navlhčite špongiu a jemne ju namocte do pripravenej zmesi. Držte špongiu rovno a zľahka ňou trite po povrchu na tých miestach, ktoré chcete zvýrazniť. Trite povrch opatrne, aby sa Vám nevytvárali šmuhy. Zhruba po 10 až 20 minútach, keď Accent Enhancer vyschne, začnite s aplikáciou farby.


Používa sa pri vertikálnej aplikácii ešte pred začatím samotného procesu farbenia. Využívaný na dosiahnutie zvetraného vzhľadu tým, že ovplyvňuje spôsob absorbovania tekutej farby na povrchu aplikácie. Accent Enhancer W sa taktiež používa na vyplnenie trhlín pri Wall Mix W aplikáciách.

Jeho použitím môžete dosiahnuť úžasný, realistický a autentický vzhľad.


 

5/5
 Zdieľanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem