Novinky v ponuke
KAMEŇ KRON12.11.2015   KAMEŇ KRON - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
E-BOOK - návod ako ľahko vyrobiť obklad
krátky popis banneru
referencie od našich zákazníkov
 Kontakt
Peter Šupák-R.O.formy
  Jána Derku 286/45
  911 01   Trenčín
  tel: +421 911 781 343
  tel: +421 902 882 137
 
  • 1
  • 2
  • 3
  
KTO VÁM POMÁHA?

Sme manželia Peter a Anna Šupákoví,

a pomáhame ľuďom, ako môžu ušetriť na obklade tým, že si ho vyrobia sami pomocou foriem, ktoré pre vás navrhujeme a následne vyrábame z vysokokvalitných značkových kaučukových živíc.

R.O.formy je naša malá rodinná firma. Náš príbeh začal, keď sme kúpili náš rodinný dom a začali sme pociťovať potrebu riešiť remeslá a práce týkajúce sa prerábok a riešenia dizajnových prvkov.Povedali sme si, že prečo pomôcť len sebe, keď vieme pomôcť aj iným! 

Nápad vznikol v manželovej hlave, keď sa s touto variantou obkladov stretol a realizoval ich. 
Keďže je prehnaný pedant a detailista videl možnosti, ako tento trh obohatiť vlastnými nápadmi a zároveň pomôcť ľuďom, ktorý chcú pekne bývať, ale sú limitovaní rozpočtom ako sme boli aj my!

A tak sme vznikli a začali pracovať na nových vzoroch a našom webe aj e-shope.
Volám sa Anna Šupáková Preťová a s mojim manželom Petrom sme založili túto firmu.

Peter už od svojich 20 rokov mal k dizajnu veľmi blízko. Keď svojpomocne prerábal svoj prvý byt
sa jeho talent naplno prejavil a neskôr aj pri dizajnových úpravách aut. Ja som vyštudovala umeleckú školu, takže ma to tiež vždy ťahalo k dizajnu... To je náš príbeh v skratke...a teraz už k tomu čo vám pomôže ušetriť doslovne stovky až tisícky €...

 


 Zaoberáme sa výrobou a predajom silikonových a polyuretánových foriem, pomocou ktorých dokážete ušetriť až 30€ na 1m2 obkladu a sami si dokážete vyrobiť/vyraziť nádherný obklad imitujúci  tehlu,lámaný kameň, skladané drevo alebo iné krásne vzory.Taktiež robíme formy aj na odlievanie.

Pretože v tomto odvetví bola veľmi malá ponuka produktov, a keďže sme sa veľmi dobre dokázali vcítiť do pohľadu zákazníka, rozhodli sme sa na trh priniesť z nášho pohľadu niečo nové a zaujímavejšie. Snažíme sa zákazníkovi priniesť prístup a služby, ktoré nám veľmi chýbali...

Vývojom sme sa zaoberali viac ako rok, až nakoniec tá správna zmes dala formám ideálnu tvrdosť, oderuvzdornosť a pružnosť. Kvalitou foriem na razenie sme si 100% istí, nakoľko používame výhradne značkové silikónové kaučuky ako aj polyuretány Tiež ponúkame výrobu foriem na zákazku.

Prinášame vám novú službu a to možnosť realizácie diela formou školenia-inštruktážnej ukážky razenia obkladov pomocou u nás zakúpených foriem u vás doma alebo vo vašej firme.

Ako doplnok k našej ponuke vyrábame formy na výrobu efektných imitácií dreva vo forme dlažby, dlážkovice, dlažobných kociek, oddelovačov trávnika a iné. Vaša spokojnosť je našim hlavným cieľom.

Dôkazom sú aj naše prvé pozitívne referencie za ktoré úprimne ďakujeme našim zákazníkom,
pretože práve pre tento úžasný pocit to všetko robíme.


http://www.referencie.sk/razeneobklady

 

  
Email*:
Text*:
Opíšte kód*:  captcha
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O.formy podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
RozumiemTáto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.