Kontakt
Anna Šupáková Preťová-R.O.formy
  Jána Derku 286/45
  911 01   Trenčín
  tel: +421 911 781 343
  tel: +421 902 882 137
 
  IČO: 48237353
  DIČ: 1121164363
  SK3183300000002201365259
  SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
Príbeh,ktorým to všetko začalo.

Kto vlastne sme?
 

Sme manželia Peter a Anna Šupákoví,

a pomáhame ľuďom, ako môžu ušetriť na obklade tým, že si ho vyrobia sami pomocou špeciálnych pružných foriem, ktoré pre vás navrhujeme a následne vyrábame.


Ako to celé začalo?


R.O.formy/Razené obklady je naša malá rodinná firma, doslova naše dieťa, ktoré sme si poctivo vypiplali od plienok, ako sa ľudovo vraví. 
 

Náš príbeh začal, keď sme kúpili náš rodinný dom a začali sme pociťovať potrebu riešiť remeslá a práce týkajúce sa prerábok a riešenia dizajnových prvkov.
 

Manžel veľmi chcel v obývačke kamenný obklad a keďže máme z časti drevodom a práve tá stena kde mal byť kamenný obklad bola drevo, majster sa vyjadril že to nepôjde, že to je moc ťažké a nebude to držať...
 

Manželovi to nedalo a začal pátrať až sa dopátral na jednom zahraničnom webe k metóde ako si viete taký obklad vyraziť pomocou špeciálnej pružnej formy a zhodou okolností ho razili na stenu ktorá bola z dreva. A tak to zrazu išlo a majstrov sme pekne krásne poslali preč. A takto to dopadlo...


 

Povedali sme si, že prečo pomôcť len sebe, keď vieme pomôcť aj iným! 


Nápad vznikol v manželovej hlave, keď sa s touto variantou obkladov stretol a realizoval ich. Hlavne už ho nebavilo sa jedovať s majstrami,všetko si musel dozorovať a  aj tak nakoniec nebol spokojný.


Keďže je prehnaný pedant a detailista videl možnosti, ako tento trh obohatiť vlastnými nápadmi a zároveň pomôcť ľuďom, ktorý chcú pekne bývať, ale sú limitovaní rozpočtom ako sme boli aj my!

A tak sme vznikli a začali pracovať na nových vzoroch a našom webe aj e-shope.
Volám sa Anna Šupáková Preťová a s mojim manželom Petrom sme založili túto firmu.

 

Niečo málo o Petrovi

Peter už od svojich 20 rokov mal k dizajnu veľmi blízko. Keď svojpomocne prerábal svoj prvý byt, sa jeho talent naplno prejavil a neskôr aj pri dizajnových úpravách aut.
 

Niečo málo o Anke
 

Ja som vyštudovala umeleckú školu, takže ma to tiež vždy ťahalo k dizajnu... To je náš príbeh v skratke...a teraz už k tomu čo vám pomôže ušetriť doslovne stovky až tisícky €...

Čo vlastne robíme?
 

Zaoberáme sa výrobou silikonových a polyuretánových foriem, pomocou ktorých dokážete výrazne ušetriť pri svojpomocnej výrobe obkladu a štýlových drevobetónových dlažieb.

Naučíme Vás, ako si sami dokážete vyrobiť/vyraziť nádherný obklad imitujúci tehlu,lámaný kameň, skladané drevo alebo iné krásne vzory, či odliať nádherné štýlové dlažby z betónovej zmesi podľa našej vlastnej receptúry.


 

Prečo to robíme? Ako vznikol nápad na tento projekt?

Pretože v tomto odvetví bola veľmi malá ponuka produktov, a keďže sme sa veľmi dobre dokázali vcítiť do pohľadu zákazníka, rozhodli sme sa na trh priniesť z nášho pohľadu niečo nové a zaujímavejšie. Snažíme sa zákazníkovi priniesť prístup a služby, ktoré nám veľmi chýbali...
 

A hlavným dôvodom bolo to, že sme videli obrovský potenciál v tom, že keď to dokázalo pomôcť nám takto výrazne ušetriť, tak prečo nepomôcť aj iným? Tak sme išli do toho a výsledok máte možnosť zhodnotiť sami.
 

Kvalita za rozumnú cenu


Vývojom sme sa zaoberali viac ako rok, až nakoniec tá správna zmes dala formám ideálnu tvrdosťoderuvzdornosť a pružnosť. Kvalitou našich foriem na razenie sme si 100% istí, nakoľko používame výhradne značkové silikónové kaučuky ako aj polyuretányVšetky pozitívne referencie sú zadosťučinením za našu snahu a úprimne za ne ďakujeme našim zákazníkom, pretože práve pre tento úžasný pocit to všetko robíme.

 

>>Práce ktoré sa vám podarili a naše referencie<<

>>Naše prvé referencie<<

 

Ak by ste mali na nás akékoľvek otázky, radi vám odpovieme, stačí nám napísať do kontaktného formulára nižšie.

Vaše meno*:
Email*:
Telefón:
Text*:
Opíšte kód*:  captcha
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O.formy podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Máte otázku? Veľmi rád vám pomôžem.
 
Podpora (offline)
RozumiemTáto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.