Novinky v ponuke
KAMEŇ KRON12.11.2015   KAMEŇ KRON - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
 Akciový tovar
Momentálne sa v danej kategórii/podkategórii nenachádza žiaden tovar.
 Najnovšie
Momentálne sa v danej kategórii/podkategórii nenachádza žiaden tovar.
 Najpredávanejšie
Momentálne sa v danej kategórii/podkategórii nenachádza žiaden tovar.
E-BOOK - návod ako ľahko vyrobiť obklad
krátky popis banneru
referencie od našich zákazníkov
 Zdieľanie

FORMY NA ZAPOŽIČANIE

Ako prví na Slovenskom trhu sme spustili pre vás požičovňu foriem na razenie obkladu, v prípade že do formy investovať nechcete, máte možnosť si ju od nás zapožičať na dobu 2 týždňov za 1/2 kúpnej ceny.Vybrať si môžete akúkoľvek formu na razenie a následne nás kontaktovať prostredníctvom formulára, kde uvediete názov a kód danej formy na razenie.


Formy odosielame prostredníctvom kuriérskej služby, ktorá sa platí zvlášť k cene. Postup je taký, že zaplatíte plnú sumu razítka + náklady na kuriéra a ak formu načas vrátite polovicu riadnej kúpnej ceny formy vám poukážeme na účet alebo na adresu...
Formu posielame vždy v pondelok kuriérskou službou tak aby v útorok bola u vás doma. Presne ten istý postup platí od vás smerom ku nám...v pondelok formu pošlete kuriérskou službou tak, aby v útorok už bola u nás.

Platí to aj pre zvýhodnené sety foriem.Požičovňu vzhľadom na neuzavretú sumu riešime prostredníctvom e-mailovej komunikácie. Po skončení doby zapožičania vám vystavíme riadnu faktúru buď na zapožičanie, alebo v prípade prekročenia doby dvoch týždňov vám pošleme faktúru na riadnu kúpnu cenu formy.

 
Požičovňa foriem
 
   Zoradiť podľa:  
     
    Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O.formy podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
    RozumiemTáto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.