Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

E-BOOK - návod ako ľahko vyrobiť obklad
O NÁS
 Zdieľanie

DLAŽBY Z BETÓNU

Ponúkame Vám ako NOVINKU možnosť objednať a kúpiť si hotové Sedliacke/vidiecke dlažby...Vytvorte si originálnu terasu, chodník záhradu-záhradku či inú plochu presne podľa svojich snov a predstáv.Všetky vzory pochádajú z našich foriem a sú našim dielom, sú ručne vytvorené a odlievané z foriem ktoré naša firma vyrobila zo skutočného prírodného storočného dreva.
Výrobu betónových výrobkov ponúkame prostredníctvom firmy BUTO, ktorá dlažby z našich foriem vyrobí na základe vašej objednávky a do 100km okruhu od Topolčian aj dovezie po dohovore.

Objednávky zaevidujeme a zaradíme do poradovníka.
Termín dodania závisí vždy od počtu ks a poradia objednávky.
S každým zákazníkom sa dohodneme individuálne a budeme sa snažiť vyhovieť k maximálnej spokojnosti.
Zoradenie
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem