Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
 Akciový tovar
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIPDARČEKAKCIA-30%

Set raziacich foriem PROVENCAL STONE set 1

Kód produktu
PROVE_SET1
Výrobca
R.O.formy
Záručná doba
2 roky
Bežná cena: 200.00,- €, Ušetríte: 60.00,- € (30%)
140.00,- €Cena / 5 set
do 5 dní
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón
Kúpou tovaru získate 140 vernostných bodov.
SET RAZIACICH FORIEM

Set raziacich foriem PROVENCAL STONE set 1

-presný popis každého razítka nájdete v samostaatnej ponuke jednotlivých razítiek ako napríklad váha a rozmery jednotlivých raziacich foriem.

Set piatich foriem slúžiacich na razenie obkladu vzoru Provensálskeho kameňa, ktorý je tvorený z veľkých fragmentov skaly-kameňa.
Vzor provensálsky kameň je vzor, ktorý sa skladá z viacerých kusov foriem a v tomto sete ich je 5. 

Svojou štruktúrou vzorov a tvarom razítiek, sú predurčené na razenie a dosiahnutie celej plochy s úžasným výsledkom obkladu provensálskeho kameňa/skaly/ s výraznými veľkými špárami medzi jednotlivými kameňmi. 
Vzhľadom na nie vždy rovnaký prítlak na razítko vytvoríte úžasné rozmanité vzory a tým že budete sem tam raziť aj vzor cez vzor dosiahnete prirodzený vzhľad rozmanitého kameňa.Taktiež tým že sa dá preraziť vzor cez vzor.

-   svojim vzorom je vhodný na razenie obkladu interiérových, ale aj exteriérových plôch najmä múrov, plotov ale aj stien v interiéroch
-   dokáže nádherne dotvoriť hlavne časti exteriérových stien vzhľadom na veľké kamenné fragmenty


Je absolútnou novinkou v našej ponuke foriem, ktorú sme pre Vás sami navrhli aj vytvorili.

Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny vyrazíte nádherný obklad z veľkých kusov skaly- kameňa, ktorý vám tvorí nádherný vzor s výraznou rustikálnou kresbou skaly-kameňa. Celý obklad vyrazíte pomocou viacerých foriem. Forma v nepravidelnom tvare  vyniká nízkou hmotnosťou, čo prispieva ku lepšej manipulácií pri práci. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať  s dvojročnou zárukou od nás.

Hlavné prednosti:

  • Atraktívny vzhľad vyrazeného obkladu

  • široké možnosti použitia /exteriér, interiér/, ale najmä exteriér vzhľadom na veľké fragmenty kameňa
    takže sa skôr hodí na obklad múrov, plotov atď.

  • obrovská úspora financií​​ /až 32€ na m2/

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- Na lepšiu manipuláciu slúžia úchytky, ktoré sú na zadnej strane každej našej formy určenej na razenie obkladu.

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia/razenia obkladu pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti priplácania za prácu odborného majstra, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám obklad nehodí farebne, pretože si ho natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí. 
Obklad bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití potrebnej zmesi je razený obklad ľahký a bude držať na povrchoch ako sadrokartón alebo umakart a vy sa nemusíte obávať, že odpadne.
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!


Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí Vám formy vydržia veľmi dlho.

Pre bežné účely platí záruka 2 ročná, poprípade po dohode je možné vyrobiť formu na zákazku s použitím špeciálnej profi zmesi, ktorá je už potom s 5 ročnou zárukou!


Taktiež poskytujeme bezplatný záručný a pozáručný servis na drobné poškodenia foriem, to znamená že ak formu jemne narežete alebo sa vám nechtiac poškodí napríklad pri úchytke, stačí ju ku nám poslať a my vám poškodené miesto zdarma zavulkanizujeme a pošleme vám ju späť.

Takže môžete formu využívať naplno a bez problémov ďalej, jediné čo si hradíte je doprava ku nám a od nás.
 
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem