Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

5/5
 Zdieľanie
AKCIANOVINKA-14%

PROFI SET 3ks raziacich foriem kameň VINTAGE STONE+ SET farieb a efektovačov + darček

Kód produktu
RO-VSBS-SET-PROFI
Výrobca
R.O.formy
Záručná doba
5 rokov
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Bežná cena: 189.80,- €, Ušetríte: 27.00,- € (14%)
162.80,- €Cena / 8 set
do 5 dní
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Kúpou tovaru získate 162 vernostných bodov.
PROFI SET RAZIACICH FORIEM A FARIEB
komplet set bez vašich ďalších starostí

PROFI SET 3 ks raziacich foriem kameň VINTAGE STONE+ SET farieb a efektovačov + darček


Formy slúžiace na razenie obkladu vzoru lámaného kameňa, ktorý je tvorený z malých aj väčších fragmentov kameňa s rustikálnym vzhľadom. Príslušenstvo k formám na dokončenie vášho obkladu bez ďalších starostí, tento set obsahuje:

3ks profi polyuretánových raziacich foriem, 1l stabilizátora tekutých farieb+ 150ml tekutej farby odtieň "Cobblestone" alebo podľa vášho výberu, 1l laku Flex Seal Protector, a naviac ako DARČEK 1ks efektovací "ANCIENT SET" 

Vzor kameň VINTAGE STONE je vzor, ktorý sa skladá z viacerých vzorov-kusov foriem, avšak vzhľadom na  tvar raznice ale najmä veľkosť fragmentov kameňa, môžete celý obklad vyraziť len pomocou tejto jednej formy, samozrejme pri použití všetkých vzorov bude obklad rozmanitejší a členitejší.

Svojou štruktúrou vzoru a tvarom razítka  v obdĺžnikovom tvare je predurčený na razenie horšie dostupných plôch a perfektne slúži aj ako opravná raznica do rohov keďže je veľmi pružná.

Vzhľadom na nie vždy rovnaký prítlak na razítko vytvoríte úžasné rozmanité vzory a tým že budete sem tam raziť aj vzor cez vzor dosiahnete prirodzený vzhľad rozmanitého kameňa, vynikajúco sa s ňou dostanete do horšie prístupných miest, rohov, oblúkov.

-   svojim elegantným vzorom je vhodný ako na razenie obkladu interiérových plôch/obývačiek, spáľní, chodieb, kuchýň/ tak aj na exteriérové plochy ako sú sokle, múriky, múry, stĺpy aj celé plochy domu.


SET je novinkou v našej ponuke, ktorú sme pre Vás vytvorili v predstihu už pre následujúcu sezónu 2020.

Prikladáme aj zopár fotiek a video, nakoľko nás tento vzor veľmi očaril, použili sme ho u nás na rodinnom dome.

Nový atraktívny vzor foriem pomocou ktorých si za zlomok ceny vyrazíte nádherný obklad z malých aj väčších kusov kameňa, ktorý vám tvorí nádherný vzor s výraznou rustikálnou kresbou kameňa. Celý obklad vyrazíte len pomocou jedinej formy.

Formy v tomto tvare sú veľmi ľahké a perfektne sa s nimi pracuje.

Sú veľmi húževnaté vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré im dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formy môžete pre profi použitie získať až s 5 ročnou zárukou od nás!

Hlavné prednosti:

 • Atraktívny vzhľad vyrazeného obkladu

 • široké možnosti použitia /exteriér, interiér/

 • obrovská úspora financií​​ /až 32€ na m2/

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- Na lepšiu manipuláciu slúžia úchytky, ktoré sú na zadnej strane každej našej formy určenej na razenie obkladu.

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia/razenia obkladu pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti priplácania za prácu odborného majstra, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám obklad nehodí farebne, pretože si ho natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí. Obklad bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití potrebnej zmesi je razený obklad ľahký a bude držať na povrchoch ako sadrokartón alebo umakart a vy sa nemusíte obávať, že odpadne.


Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

Rozmery formy:     nájdete v súviasiacich produktoch v popise každej formy zvlášť
Váha setu foriem:  2,4 kg

Váha setu farieb: 3,0 kg   popis nájdete jednotlivo pri danom produkte v popise produktu 

Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí Vám formy vydržia veľmi dlho.

Pre profi účely platí predĺžená 5 ročná záruka!

Taktiež poskytujeme bezplatný záručný a pozáručný servis na drobné poškodenia foriem, to znamená že ak formu jemne narežete alebo sa vám nechtiac poškodí napríklad pri úchytke, stačí ju ku nám poslať a my vám poškodené miesto zdarma zavulkanizujeme a pošleme vám ju späť.

Takže môžete formu využívať naplno a bez problémov ďalej, jediné čo si hradíte je doprava ku nám a od nás. 

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem