Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

5/5
 Zdieľanie
PROFI FORMY NA BETÓN-PU

PROFESIONÁLNA Forma na betón SEDLIACKA DLAŽBA - vzor 3 - Polyuretán 45 Sha
 

Forma na betón na výrobu betónových odliatkov imitácie dreva, pomocou ktorej si sami vyrobíte krásnu betónovú dlažbu vzoru starého skladaného dreva.

-   svojim výrazným rustikálnym vzorom je vhodná na dekorovanie alebo pokrývanie plôch záhrad, terás....napr aj vložením do dekoračného kameňa /prechody, chodníky/
-   dokáže nádherne dotvoriť aj malé časti vášho exteriéru
-   sedliacke dlažby si môžete vybrať z niekoľkých vzorov, ktoré postupne tvoríme
-   zatiaľ sú v ponuke štyri vzory a iné krásne vzory väčších i menších dlažieb


Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny odlejete nádhernú sedliacku dlažbuForma vyniká nízkou hmotnosťou, čo prispieva ku lepšej manipulácií  pri práci. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej profesionálnej Polyuretánovej zmesi, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť, ale najmä tvarovú a rozmerovú stálosť.

Formu môžete pre profi použitie získať s päťročnou zárukou.

Hlavné prednosti:

  • Atraktívny vzhľad dlažby s reálnym vzorom dreva

  • široké možnosti použitia v exteriéri

  • obrovská úspora financií​​ /cca 1/3 ceny oproti kúpenému výrobku/


- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia odlievanej dlažby pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti preplácania hotového kupovaného výrobku, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám dlažba nehodí farebne, pretože si ju natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí! Dlažba
 bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.


Ďalším obrovským plusom je, že pri použití kvalitnej zmesi na ktorú Vám dáme recept zdarma je dlažba pevná a odolná a Vy sa nemusíte báť že sa Vám zlomí alebo praskne!
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!


vonkajšie rozmery formy: 43cm x 42,5cm x 5cm
vnútorné rozmery formy:  39cm x 39cm x 4cm (rozmer hotového výrobku)

Váha formy: 3,5kg
 


Pri polyuretánovej gume máte záruku 5 rokov a taktiež, že vám formy vydržia každodenné priemyselné používanie pri permanentnej záťaži. Dôležitá je však rozmerová stálosť, ktorú polyuretánová guma poskytuje.

Pri odlievaní je však potrebné používať separačné a odformovacie prípravky z našej ponuky, keďže polyuretánová guma nie je samoseparačná!


Všetky Polyuretánové formy sú vyrobené z najkvalitnejších surovín značky
 SmithPolymers.

Štandartne vyrábame formy z polyuretánu tvrdosti 45 Sha aj po 1ks, v tvrdosti od 60 až-90 Sha/len na zákazku v minimálnom odbere 3ks. Cena je za jednu formu a je závislá od vybranej tvrdosti označovanej mierou tvrdosti Sha.

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem