Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
 Akciový tovar
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIP-12%

PRÁŠKOVÉ FARBY - pigmenty

PRÁŠKOVÉ FARBY - pigmenty
 
Kód produktu
RO-PFA
Výrobca
Movychem
FAREBNÉ ODTIENE
  •  
  •  
Bežná cena: 4.00,- €, Ušetríte: 0.50,- € (12%)
3.50,- €Cena / 1 ks
3 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 7 dní 23.10.2018 v utorok
Kúpou tovaru získate 3 vernostných bodov.
PRÁŠKOVÉ PIGMENTY

Práškové pigmenty
môžete používať do zmesí na výrobu odliatkov obkladov, dlažieb či do zmesí na razenie obkladov

Do exteriéru sú vhodné pigmenty do cementu a fasádne a do interéru akýkoľvek typ pigmentu.

Prášková farba do cementu, zdravotne nezávadná.
Sú určené na farbenie betónových zmesí (dlažieb, terás apod.). Ďalej je možné ich pridať do škrabaných omietok (brizolit).

Fasádne práškové farby. Sú určené na farbenie vonkajších omietok, vápenných, latexových a im podobných náterov. Môžu byť použité i na maliarske účely.

Maliarska prášková farba. Je určené na farbenie náterov vnútorných omietok, vápenných a maliarskych prípravkov.

 

Prášková farba do cementu.

Vlastnosti:

Všetky druhy práškových farieb sú pri dodržiavaní základných hygienických noriem zdravotne nezávadné, vo vode rozpustné a môžu sa navzájom miešať.

Použitie:

Práškové farby sú určené na farbenie betónových zmesí (dlažieb, terás apod.). Ďalej je možné ich pridať do škrabaných omietok (brizolit). Je možné ich použiť aj na farbenie akronátu, latexu, antikonu a ostatných nástriekových hmôt riediteľných vodou.

Dávkovanie:

Dávkovanie práškovej farby sa rieši podľa požadovaného výsledného odtieňa , väčšinou od 5% do 10 % na objem cementu. 
Príklad - na 
100 kg cementu najviac 10 kg práškovej farby


 

Farba do cementu Čierna

Anorganický pigment - oxid železa je stabilný, svetlostály pigment s dobrými optickými vlastnosťami.

Použitie:

Predovšetkým v stavebnom priemysle av menej náročných aplikáciách priemyslu farieb a lakov.

 

Farba do cementu Hnedá

Hnedý pigment Je zmesový pigment na báze oxidov železa a oxidov mangánu. Je to syntetický, netoxický pigment s nízkym obsahom cudzorodých látok. Je stály vo vode, v alkalickom prostredí iv organických rozpúšťadlách. Pigment je svetlo-stály a odolný atmosférickým vplyvom. Odolný voči teplotám do 400 °C.

Použitie:

Na prifarbovanie betónových dlaždíc, škridiel, tvárnic, podláh (odporúčané dávkovanie / k pigmentácii náterových hmôt, farebných omietkových zmesí. Ľahko disperguje vo všetkých nosičoch (voda, oleje, živice). Pohlcuje UV žiarenie a chráni výrobky v ktorých je začlenený.

 

Farba do cementu Červená

Železitá červeň je syntetický anorganický pigment, oxid železitý s malým množstvom prímesou. Nemá žiadnu povrchovú úpravu. Má veľmi dobrú farbivosť, krivosť a veľkosť častíc, je netoxický, nemá žiadne škodlivé účinky na zdravie, je odolný alkáliám, poveternostným vplyvom a priemyselné atmosfére. Červená do cementu - pigment je nehorľavý, nevýbušný a pre osoby a prostredie nie je nebezpečný. Má tiež vysokú svetlo stálosť a tepelnú odolnosť (800 °C).

Použitie

Oxid železitý červený Červená do cementu je určený na pigmentáciu náterových hmôt, farebných omietkových zmesí, k prefarbovanie asbestocementové a betónovej strešnej krytiny, farebných tehál a dlaždíc / odporúčané dávkovanie, Ľahko disperguje vo všetkých nosičoch (voda, oleje, živice). Pohlcuje UV žiarenie a chráni výrobky v ktorých je začlenený.

 

Farba do cementu Žltá tmavá

jemný prášok žltej farby je jemný, netoxický, anorganický pigment, odolný voči svetlu s dobrou krycou schopností.

Použitie:

Pri výrobe náterových hmôt, omietkových zmesí, farebných tehál (odporúčané dávkovanie je 3-5% na hmotnosť cementu), dlaždíc, strešné krytiny atď.

 

Fasádne práškové farby

Vlastnosti:

Všetky druhy farieb sú pri dodržiavaní základných hygienických noriem zdravotne nezávadné, vo vode rozpustné a môžu sa navzájom miešať.

Farby sú určené na farbenie vonkajších omietok, vápenných, latexových a im podobných náterov. Môžu byť použité i na maliarske účely.

 

Maliarska prášková farba

Všetky druhy farieb sú pri dodržiavaní základných hygienických noriem zdravotne nezávadné, vo vode rozpustné a môžu sa navzájom miešať.

Farby sú určené na farbenie náterov vnútorných omietok, vápenných a maliarskych prípravkov.

 

Maliarska farba - Oranž

Oxid železitý žltý je jemný, netoxický, anorganický pigment, odolný voči svetlu s dobrou krycou schopnosťou.

Použitie:

Pri výrobe náterových hmôt, omietkových zmesí, farebných tehál (odporúčané dávkovanie je 3-5% na hmotnosť cementu), dlaždíc, strešné krytiny atď.

 

 Máte otázku? Poradíme Vám
  •  captcha»
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem