Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

5/5
 Zdieľanie
FORMA-RAZNICA

Forma SOULWOOD LETOKRUHY vzor 1 - raznica veľká

Táto forma-raznica slúži na výrobu okrasnej dlažby alebo obkladu a dokonale imituje LETOKRUHY zo starého storočného dreva, z ktorého bol tento vzor skutočne vytvorený.

Na výrobe vzoru sa podieľal pán rezbár Robert Baboš z Soul Wood/Duša dreva za čo mu veľmi ďakujeme.>> 
https://www.facebook.com/dusadreva/?fref=ts

  • svojim výrazným rustikálnym vzorom je vhodná na dekorovanie rôznych prechodov a častí záhrad, terás, stien.... 
  • dokáže nádherne dotvoriť práve malé, okrasné časti vášho exteriéru, ale aj steny či podlahy interiéru, viď fotky.
  • formy si môžete vybrať z niekoľkých vzorov


Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny vyrazíte nádhernú ozdobnú dlažbu, alebo aj obklad na stenuForma vyniká nízkou hmotnosťou a pevnými úchytkami, čo prispieva ku lepšej manipulácií  pri práci. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc alebo PU gumy, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať  s dvojročnou zárukou, alebo z PU gumy s 5 ročnou zárukou.

Hlavné prednosti:

  • Atraktívny vzhľad dlažby/obkladu s reálnym vzorom dreva

  • široké možnosti použitia v exteriéri ako aj v interiéri

  • obrovská úspora financií​​ / zaplatíte len 7€ za meter štvorcový

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené telo a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- K lepšej manipulácií výrazne prispieva fakt že forma vyrobená so silikónových kaučukov je samoseparačná!

- Pri Pu gume je nutné použiť špeciálny separátor z našej ponuky, avšak je vhodnejšia pre Profi účely

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia razenej dlažby pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti preplácania hotového kupovaného výrobku a jeho následné nalepenie odborným majstrom,
čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám dlažba nehodí farebne, pretože si ju natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí! 
Obklad alebo dlažba bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití kvalitnej zmesi na ktorú Vám dáme recept zdarma je dlažba/obklad pevná/ý a odolná/ý-vyskúšané všetkými ročnými obdobiami a niekoľkoročným používaním!

Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

Rozmery formy: 26,5cm x 22,5cm
Váha formy: 
1,3 kg

Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí dávame na všetky formy používané pre hobby účely dvojročnú záruku.

Pre bežné účely platí záruka 2 ročná, poprípade po dohode je možné vyrobiť formu na zákazku s použitím špeciálnej profi zmesi buď silikónovej alebo PU gumy, ktorá je už potom až s 5 ročnou zárukou!


Taktiež poskytujeme bezplatný záručný a pozáručný servis na drobné poškodenia foriem, to znamená že ak formu jemne narežete alebo sa vám nechtiac poškodí napríklad pri úchytke, stačí ju ku nám poslať a my vám poškodené miesto zdarma zavulkanizujeme a pošleme vám ju späť.

Takže môžete formu využívať naplno a bez problémov ďalej, jediné čo si hradíte je doprava ku nám a od nás.

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem