Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

1/5
 Zdieľanie
FORMA NA BETÓN

FORMA ODDEĽOVAČ TRÁVNIKA vzor 1

Forma na betón na výrobu betónových odliatkov imitácie dreva, pomocou ktorej si sami vyrobíte krásne betónové oddelovače trávnika vzoru starého dreva

-   svojim výrazným rustikálnym vzorom je vhodná na dekorovanie a oddelenie plôch od trávnika
-   dokáže nádherne dotvoriť aj malé časti vášho exteriéru
-   oddelovače si budete môcť vybrať z niekoľkých vzorov, ktoré postupne tvoríme
-   zatiaľ sú v ponuke dva vzory a iné krásne vzory väčších i menších dlažieb


Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny odlejete nádherné betónové oddelovače trávnika, ktoré budú vyzerať ako reálne staré drevoForma vyniká nízkou hmotnosťou, čo prispieva ku lepšej manipulácií  pri práci. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať  s dvojročnou zárukou.

Hlavné prednosti:

  • Atraktívny vzhľad dlažby s reálnym vzorom dreva

  • široké možnosti použitia v exteriéri

  • obrovská úspora financií​​ /cca 1/3 ceny oproti kúpenému výrobku/

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené dno a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- K lepšej manipulácií výrazne prispieva fakt že forma vyrobená so silikónových kaučukov je samoseparačná!

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia odlievanej dlažby pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti preplácania hotového kupovaného výrobku, čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám dlažba nehodí farebne, pretože si ju natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí! Dlažba
 bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.


Ďalším obrovským plusom je, že pri použití kvalitnej zmesi na ktorú Vám dáme recept zdarma je dlažba pevná a odolná a Vy sa nemusíte báť že sa Vám zlomí alebo praskne!
Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

vonkajšie rozmery formy: 
vnútorné rozmery formy: (rozmer hotového výrobku) 27,5cm x 12,5cm x 4cm

Váha formy: kg

Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí dávame na všetky formy používané pre hobby účely dvojročnú záruku.

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem