Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

5/5
 Zdieľanie
FORMA-RAZNICA

Forma DLÁŽKOVICA VEĽKÁ vzor 1 - raznica

Táto forma-raznica slúži na výrobu okrasnej razenej dlažby alebo obkladu a dokonale imituje dlážkovicu zo starého dreva, z ktorého bol tento vzor skutočne vytvorený.

-   svojim výrazným rustikálnym vzorom je vhodná na dekorovanie rôznych prechodov a častí záhrad, terás.... 
-   dokáže nádherne dotvoriť ako malé tak aj veľké plochy, okrasné časti vášho exteriéru
-   dlažkovice si budete môcť vybrať z niekoľkých vzorov, ktoré postupne tvoríme​


Nový atraktívny vzor formy pomocou ktorej si za zlomok ceny vyrazíte nádhernú razenú dlažbuForma vyniká krásnym rustikálnym vzorom avšak svojou vyššiou hmotnosťou je opatrená pevnými štyrmi úchytkami, čo prispieva ku lepšej manipulácií  pri práci. Je veľmi húževnatá vďaka vysokokvalitnej zmesi kaučukových živíc, ktoré jej dávajú ohromnú oderuvzornosť aj pružnosť. Formu môžete pre hobby použitie získať  s dvojročnou zárukou.

Poprípade vám na zákazku vyrobíme raznicu pre profi využitie s vysoko kvalitného Polyuretánu štandartne tvrdosti 45Sha alebo podľa vášho želania aj tvrdšiu až s 5 ročnou zárukou!

Hlavné prednosti:

  • Atraktívny vzhľad dlažby s reálnym vzorom dreva

  • široké možnosti použitia v exteriéri ako aj v interiéri

  • obrovská úspora financií​​ / zaplatíte len 7€ za meter štvorcový

- Každá forma má špeciálnou tkaninou vystužené telo a tým je ešte viac znížené riziko
  poškodenia pretrhnutím samotnej formy.

- K lepšej manipulácií výrazne prispieva fakt že forma vyrobená so silikónových kaučukov je samoseparačná!
- Pre polyuretánovú verziu máme v ponuke špeciálny separátor a ktorým je odtlačka absolútne dokonalá.

- Predovšetkým dbáme o kvalitu a vašu spokojnosť

Obrovským plusom riešenia razenej dlažby pomocou formy je možnosť jednoduchého svojpomocného prevedenia bez nutnosti preplácania hotového kupovaného výrobku a jeho následné nalepenie odborným majstrom,
čím ušetríte nemalú čiastku z Vášho rozpočtu.

Už nemusíte riešiť problém, že sa Vám dlažba nehodí farebne, pretože si ju natónujete farebne presne ako potrebujete! Vaša radosť a spokojnosť sa tým znásobí! 
Obklad alebo dlažba bude presne podľa vašich predstáv a presne podčiarkne váš osobitý štýl a vkus a vy sa vyhnete sklamaniu z niečoho čo sa vám nebude páčiť.

Ďalším obrovským plusom je, že pri použití kvalitnej profi zmesi od Flex-c-ment-OVERLAY MIX na ktorú Vám dáme recept zdarma je dlažba pevná a odolná-vyskúšané všetkými ročnými obdobiami a preverená už viac ako 25 rokov!

Ušetríte si tak financie aj starosti do budúcna!

Vnútorné rozmery formy/odliatku: 62cm x 29,5cm
Váha formy: 
4 kg

Všetky formy sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších polykondenzačných živíc, ktoré sú prvotriednej kvality. Vďaka kvalite použitých zmesí a špeciálnym pomerom týchto zmesí dávame na všetky formy používané pre hobby účely dvojročnú záruku.

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem