Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIP-5%

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb
Kód produktu
RO-SEALER
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
1 rok
Bežná cena: 10.00,- €, Ušetríte: 0.50,- € (5%)
9.50,- €Cena / 1 ks
9 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 9 dní 27.8.2019 v utorok
Kúpou tovaru získate 9 vernostných bodov.
STABILIZÁTOR FARIEB

FLEX-C-MENT FLEX SEALER 1l - stabilizátor tekutých farieb
Flex-Seal /Sealer /Stabilizátor tekutých farieb a ich fixácia - zabezpečenie farebnej stálosti už naaplikovaných farieb/

Stabilizátor farieb je nevyhnutný základ pre miešanie tekutých farieb.

Spotreba-výdatnosť: 
14-16m2/1l

Stabilizátor farieb je vodou riediteľný akrylový roztok používaný ako nevyhnutný základ pre miešanie tekutých farieb. Stabilizátor farieb sa mieša s tekutými farbami v rôznych pomeroch (pozri recepty na farbenie) v závislosti od požadovanej intenzity farieb pre aplikácie na farbenie podláh a stien.

Zmes sa môže aplikovať pomocou vzduchového tlakového rozprašovača, štetca alebo celulózovej špongie. Nepoužívajte na zamrznutých povrchoch. Neaplikujte, keď je okolitý vzduch alebo teplota povrchu pod bodom mrazu alebo sa predpokladá, že klesne pod 5 ° C v priebehu 4-8 hodín.


Tento akrylový prípravok /sealer/ je vyrobený na vodnej báze a používa sa pri všetkých aplikáciách tekutých farieb /podlahy aj steny/. Je úlohou je zabezpečenie preniknutia farby pod povrch materiálu a tam ju zafixovat. Flex-Seal sa mieša s vodou a tekutými farbami v rôznych pomeroch, ktoré závisia na požadovanej intenzite farby.

Zmes prípravku Flex-Seal a tekutej farby môže byt nanášaná postrekovačom, štetcom alebo špongiou. Po ukončení farbenia na celý povrch nanesieme čistý nezriedený Flex-Sealer za účelom uzamknutia (zafixovania) fariev v povrchu materiálu. Upozornenie:


POZOR! Nikdy nenanášajte na povrch materiálu čistý Flex-Seal pred farbením, pretože ho zafixujete a farby už do materiálu nepreniknú!!!
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem