Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIP

FLEX-C-MENT FLEX-SEAL PROTECTOR 1l - profi lak na razený obklad

FLEX-C-MENT FLEX-SEAL PROTECTOR 1l - profi lak na razený obklad
Kód produktu
RO-FLX-PRO
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
1 rok
13.00,- €Cena / 1 ks
10 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 9 dní 27.8.2019 v utorok
Kúpou tovaru získate 13 vernostných bodov.
PROFI LAK NA OBKLAD

FLEX-C-MENT FLEX-SEAL PROTECTOR 1l - profi lak na razený obklad

Flex Seal Protector /Sealer - ochranný prípravok - lak na steny, múry, obklady/

Tento akrylový prípravok /sealer/ vyrobený na vodnej báze slúži na konečnú úpravu a ochranu vertikálnych aplikácií /steny - múry - obklady/. Tento prípravok sa nanáša až po skončení farbenia a po úplnom vyschnutí aplikácie.

Flex Seal Protector je produkt, ktorý sa aplikuje posledný. Používa sa pre stenové aplikácie ako konečný ochranný lak. Tento produkt je špeciálne vyvinutý pre minerálne štruktúrované povrchy. Je to zmes vody a čistej penetračnej látky na báze silikónovej živice.

Účinne penetruje všetky povrchy na báze minerálov (t.j. betón, malta, pórobetón a prírodný kameň) a zabraňuje absorpcii vody a iných tekutých látok. Zároveň zabraňuje hromadeniu nečistôt, odoláva aj rastu plesní a húb na povrchu.

Tento produkt sa nanáša po dokončení procesu farbenia až keď je povrch už  úplne suchý. Nanáša sa bez riedenia štetcom alebo valčekom po odstránení všetkého prachu, nečistôt alebo starých náterov na povrchu. Pre lepšiu ochranu naneste druhú vrstvu, akonáhle je prvý náter vsiaknutý. Po aplikácii druhého náteru bude povrch lesklejší.

Technické špecifikácie:

  • Vzhľad: Transparentný - Matný
  • Farba: Mliečne biela
  • Špecifická záťaž: 1,01 g / cm3
  • Doba schnutia: 1 deň (24 hodín)
  • Riedidlo: Neriedi sa, pripravené na použitie
  • Pokrytie: 14 - 16 m2 na 1 liter na väčšine povrchov

Nepoužívajte na zamrznutých povrchoch. Neaplikujte, keď je okolitý vzduch alebo teplota povrchu pod bodom mrazu alebo sa predpokladá, že klesne pod 5 ° C v priebehu 4-8 hodín.

DÔLEŽITÉ: Pred použitím tento výrobok dobre premiešajte!

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem