Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIP

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
  • FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
  • FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
Kód produktu
RO-FLEX-ACNT
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
2 roky
3.00,- €Cena / 1 ks
50 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 7 dní 24.9.2019 v utorok
Kúpou tovaru získate 3 vernostných bodov.
ZVÝRAZŇOVAČ POVRCHU

FLEX-C-MENT ACCENT ENHANCER 100g - zvýrazňovač povrchu - efektovač
Accent Enhancer W – white /Prípravok na zvýraznenie povrchu/

Je produkt na zvýrazňovanie a zosvetľovanie farieb

Zvýrazňovač povrchu sa používa na zvýraznenie efektu tekutých farieb pri stenových aplikáciách. Je to zmes v práškovej forme na báze cementu, ktorá obsahuje špeciálne prísady a zarába sa s modifikátorom Modifier 300TM tak, aby vzikla pasta požadovanej kozistencie.

Návod na použitie:
Pred samotným použitím skontrolujte, či nie je na mieste, kam chcete materiál aplikovať, nečistota, prach a olej. Na povrch naneste veľmi málo materiálu použitím vlhkej celulózovej špongie. Držte špongiu rovnobežne so stenou, aby ste nevchádzali krajom špongie do štruktúr a trhlín. Nie je potrebné materiál naniesť na každý kus kameňa, najmä pri použití na veľkých plochách. Materiál spotrebujte okamžite po zarobení, schne cca 10 minút.

Postup:
Zmiešajte s rozriedeným produktom Modifier 300 /1 diel Modifier 300 a 2 diely vody/, kým nedosiahnete pastovú konzistenciu.
Použitie: Tento produkt nanášame náhodne so špongiou na vypuklejších miestach. Navlhčite špongiu a jemne ju namocte do pripravenej zmesi. Držte špongiu rovno a zľahka ňou trite po povrchu na tých miestach, ktoré chcete zvýrazniť. Trite povrch opatrne, aby sa Vám nevytvárali šmuhy. Zhruba po 10 až 20 minútach, keď Accent Enhancer vyschne, začnite s aplikáciou farby.


Používa sa pri vertikálnej aplikácii ešte pred začatím samotného procesu farbenia. Využívaný na dosiahnutie zvetraného vzhľadu tým, že ovplyvňuje spôsob absorbovania tekutej farby na povrchu aplikácie. Accent Enhancer W sa taktiež používa na vyplnenie trhlín pri Wall Mix W aplikáciách.

Jeho použitím môžete dosiahnuť úžasný, realistický a autentický vzhľad. 
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem