Novinky v ponuke
Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z

NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE zobraziť viac...

5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIPBOMBA

FLEX-C-MENT - WALL MIX 22,7kg vrece - zmes na steny

FLEX-C-MENT - WALL MIX 22,7kg vrece - zmes na steny
Kód produktu
RO-FC-WM
Výrobca
FLEX-C-MENT
17.40,- €Cena / 1 ks
do 3 dní
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Tento produkt nie je možné doručiť kuriérom ani poštou! MOŽNÝ IBA OSOBNÝ ODBER ALEBO VLASTNÁ PREPRAVA!
Kúpou tovaru získate 17 vernostných bodov.
ZMES NA STENY

FLEX-C-MENT - WALL MIX 22,7kg vrece - zmes na steny​

Zmes na steny WALL MIX je ľahká cementová omietka špeciálne navrhnutá pre razenie hlbokých vzorov vzhľadom k tomu, že sa dá nanášať na vertikálnych plochách v neuveriteľne hrubej vrstve. Wall Mix sa vyrába vo verzii so šedým aj bielym cementom.

Zmes Wall Mix White s bielym cementom  je určená pre aplikácie, kde je potrebná vysoká pevnosť materiálu, odpudzovanie vody, alebo v prípade ak sa na farbenie povrchu budú použité svetlé farby. 

WALL MIX je možné použiť pre interiér aj exteriér, aplikuje sa na celé steny domov alebo iba ako okrasné prvky fasád, sokle domov, ploty, múriky, krby, pivnice, chaty, kúpeľne a rôzne podlahy. Používa sa na opravy historických budov. Zmes je možné použiť ako sanačnú omietku. Aplikuje sa na na každý materiál, ako napríklad betón, pórobetón, tehla, sadrokartón, drevotrieska, styrodur, polystyrén, minerálna vata  atď.


Hlavné zásady pri aplikácii:

Dbajte aby bol povrch kam sa má aplikovať pevný a čistý. 
Skontrolujete, či nedochádza k uvoľňovaniu častíc ako sú nečistoty, staré farby, prach, voľný betón atď., z povrchu kam sa má aplikovať. 

-Všetky voľné častice musia byť odstránené.

-Povrch nesmie byť mastný alebo pokrytý plesňou.

-Povrch, kam sa bude zmes WALL MIX aplikovať musí byť natretá prvým kontaktným náterom Primer 100.

-Možnosť aplikovať ručne aj omietacím strojom. 

-Vzhľadom k tomu, že zmes obsahuje sklené vlákna je možné, že v prípade aplikovania veľkého množstva materiálu na jedno miesto sa zmes počas alebo krátko po aplikácii bude po stene kĺzať.

-Nepoužívajte na zamrznutých povrchoch. 

-Neaplikujte, keď je okolitý vzduch alebo teplota povrchu pod bodom mrazu alebo sa predpokladá, že klesne pod 5 ° C v priebehu 48 hodín.Miešanie:
Na 1 vrece zmesi WALL MIX pridajte približne 7,5 - 8 litrov čistej vody.

Zmiešajte minimálne 7,5l vody s jedným vrecom produktu Wall Mix. V prípade potreby pridajte viac vody, aby ste dosiahli požadovanú konzistenciu.

Poznámka: Konzistencia by mala byt podobná murárskej malte. Miešajte 3 - 5 minút. Dávajte pozor, aby ste nemiešali viac ako 10 minút. Ak je nutné, pridajte viac vody, aby zmes mala potrebnú konzistenciu.
Použitie: Špeciálny odľahčený produkt využívaný pri vertikálnom aplikovaní na razenie obkladov. Wall Mix použite do 20 až 40 minút po vymiešaní zmesi.

 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem