Novinky v ponuke
03.01.2018   Forma Drevo ROYAL WOOD vzor Z - NOVÝ VZOR V NAŠEJ PONUKE
5/5
 Zdieľanie
NÁŠ TIPBOMBA

FLEX-C-MENT - FLEX GRIP 50g - protišmyková zmes

FLEX-C-MENT - FLEX GRIP 50g - protišmyková zmes
Kód produktu
FLX-GRIP
Výrobca
FLEX-C-MENT
Záručná doba
1 rok
4.00,- €Cena / 1 ks
20 ks
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Predpokladané doručenie tohto tovaru pri objednaní teraz je za 9 dní 27.8.2019 v utorok
Kúpou tovaru získate 4 vernostných bodov.
PROTIŠMYKOVÁ ZMES - prášok

FLEX-C-MENT  -  FLEX GRIP - protišmyková zmes /prášok/

Protišmyková zmes FLEX GRIP je jemne rozomletý, triedený mikronizovaný biely prášok, ktorý sa pridáva do laku pri finalizovaní povrchov podláh a schodov. Po aplikácii sa výrazne zlepší hodnota odolnosti proti skĺznutiu pri všetkých povrchoch systému Flex-C-Ment a betónu.

Použite 50 gramov prípravku Flex Grip na 1 liter laku. Najskôr otestujte výrobok v menej viditeľnej časti aplikácie na kontrolu hustoty, ideálne až po zaschnutí. Zmes Flex Gripu a laku sa aplikuje na čistý suchý povrch pomocou štetca alebo valčeka. Zmes pri aplikácii priebežne miešajte, aby ste sa vyhli usadzovaniu prášku v spodnej časti nádoby, dosiahnete tak rovnomerné pokrytie celej plochy.


 
 
Všetky logá, texty, videá a fotografie uverejnené na doméne www.razeneobklady.sk sú majetkom firmy R.O. Group s.r.o. podľa zákona č.618/2003 (autorský zákon). Ich kopírovanie a rozširovanie akýmkoľvek spôsobom je zakázané bez nášho písomného súhlasu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Informácie sa zdieľajú s Google. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem